اندر مسائل مربوط به کلیپس!

کلیپس برای من یک وسیله‌ی کاربردی است و از آن به عنوان افزایش دهنده‌ی ارتفاع! استفاده نمی‌کنم. کلیپس‌هایم را نیز معمولا خودم می‌سازم چون آنها که در بازار موجودند زیادی ‌بزرگ هستند و علاوه بر این جنس خوبی هم ندارند.

دلیل استفاده من از کلیپس این است که سرم از حالت گردی درمی‌آید و شال رویش لیز نمی‌خورد. در واقع مانند یک ترمز برای شالم عمل می‌کند. من آن را در راستای کف سرم نصب می‌کنم! و به این ترتیب حالت غیر معمول و بلندی ندارد، اما با این حال اغلب اوقات وقتی از ماشین پیاده می‌شوم (یا در موقعیت‌های مشابه)، گیر می‌کند و ضربه باعث می‌شود که از حالت فیکس بودن دربیاید و نیاز به بازسازی داشته باشد! این اتفاق بسی مرا عصبانی می‌کند!

من در عجب از اینم که بعضی دخترها که روی سرشان گنبدهای سر به فلک کشیده ساخته‌اند، چطور به هیچ جا گیر نمی‌کنند و روسری‌شان نمی‌افتد و نیاز به سرویس هم پیدا نمی‌کنند! واقعا باید به ایشان مدال افتخار داد! و برای آنها که موهایشان وزوزی نیست یک لوح تقدیر هم اضافه کرد! این استعداد خاصی می‌خواهد که در همه‌ی لحظات زندگی‌ات، اعم از عجله، صبح زود، آخر شب، پیاده و سوار شدن، مسافرت، وقت امتحان، خستگی و غیره، شینیون مصنوعی زیر روسری‌ات را هم حفظ کنی!! 

:|

 

 -گل‌ناز-

/ 2 نظر / 14 بازدید
ستاره

چه خوب که حداقل هنوز ادمایی هستند که از این مسایل ناراحت بشن.....

هـ - ن

مردها عمری متعجب مانده بودند که خانمها چطور ساعتها با کفشهای پاشنه بلند راه می روند! جوابش این بود که خب شما زن نیستید که بفهمید ... حالا که شما از خانمهای دیگر ایراد می گیرید (کلیپس) ما چه بگوییم؟!