کاش!

ای کاش که در کشور ما هم مثل بعضی از کشورها، مرکزی وجود داشت که می‌شد با آنها تماس بگیری و بگویی همسایه ما دارد بچه اش را زیر مشت و لگد می‌کشد! لطفا کمک!

در همسایگی من یک دختر بچه‌ی حدود دو-سه ساله است که فکر می‌کنم بدون مادر دارد با خانواده پدری‌اش زندگی می‌کند. صدای گریه‌ی هراسان بچه و فریاد و ناسزاهای بزرگترهایش به همراه صدای گرومپ گرومپ در و دیوار، صداهایی‌ست که مدام به گوش می‌رسند. اوائل بی‌اعتنا بودم و بطور کلی هم معتقدم که زندگی دیگران ربطی به من ندارد. از این مدل ناجی‌های فرشته‌گون کودکان و حیوانات هم نیستم که جو زده بخواهم خودم را وسط بیندازم و باعث نجات شوم، اما این صداها دیگر دارد روی اعصابم خط می‌اندازد. امشب وقتی ساعت سه، همان صداهای همیشگی بلند شد، واقعا دلم خواست می‌توانستم به جایی زنگ بزنم و کمک بخواهم.

حتی حیوانات هم با بچه هایشان مهربان هستند. واقعا جای تاسف دارد.

 

 -گل‌ناز-

/ 4 نظر / 23 بازدید
عروسک زشت

بله، من هم معتقدم زندگی دیگران به من ربطی ندارد. اما اگر کسی تصمیم بگیرد کمکی بکند، تحسین برانگیز است... همه ی حیوانات انقدرها هم با بچه هایشان مهربان نیستند!

زری

سلام بی زحمت کمکش کنید

هـ-ن

یک دست صدا ندارد اما اگر چند نفر با هم شکایت کنند می شود . ناراحت نباشید یک عمر است این جامعه با همین نسل ها دارد اداره! می شود ...

12

اگه واقعا دوست داشتين بهزيستي كمك ميكنه وسكوت شما هم كمك به تداوم وضعيت اون بچه است وبعبارتي شماهم دست كمي ازاون شكنجه گرها نداريد