حس خفگی!

بعضی آدم‌ها هستند که کلاً از هفت بند آزادن، بعضی‌ها هم علاوه بر اون هفت‌تا بند، چهارده‌تا، یا شایدم بیست و هشت‌تا قید دیگه هم روی دست و پای خودشون گذاشتن. این دو گروه همیشه با هم مشکل دارند و مثل دوتا گربه‌ی نر، روبروی هم می‌ایستند و به هم «فوففف» می‌کنند! 

من یه اعتقاداتی دارم که نه کاملا شبیه این‌وَری‌هاست و نه کاملا شبیه اون‌وَری‌ها! هر وقت هم دهنم رو باز می‌کنم، هم این‌وَری‌ها بهم حمله می‌کنن و هم اون‌وَری‌ها! 

:|

 

 

 

لغت‌نامه

فوففف : فحشی ست که گربه‌ها اولِ دعوا به هم می‌دهند و گاهی «ف» هایش از چهارتا بیشتر است!

وَر : سمت، سو، طرف! 

این‌وَری‌ها : آنهایی که از این سوی بام افتاده‌اند!، شور‌ها! 

اون‌وَری‌ها : آنها که از آن سوی بام افتاده‌اند!، بی‌نمک‌ها! 

:)) 

 

 

-گل‌ناز-

 

/ 3 نظر / 18 بازدید
مانیار

فکر کنم اکثریت آدما عقایدشون در یک جبهه خاص نباشد هر چند ادعایی غیر از این داشته باشند. وقتی آدم به دنیا میاد بهشون برچسب هایی میزنن که در گذر زمان شاید به برچسب های دیگه ای گرایش پیدا کنه هر چند برچسب های قبلی هنوز بهش چسبان باشند که این به خاطر تعصب است. دو مقوله است: یکی آزادی و دیگری تعصب. اگه آدم بیش از حد آزاد باشه، مسلما آخرش میشه اینکه باد هر جا بره اون هم آونجا میره! اگه بیش از حد تعصب داشته باشه مسلما آخرش میشه منجمد فکری! به نظر خودم اگه آدم تعادل را بین این دو رعایت کنه آدم موفقی خواهد هم دنیوی و هم اخروی!

نازگل

سلام وبت عالیههههههههههههههههههههههه با تبادل لینک موافقی؟؟؟؟؟

شقایق

به نظر من ادم نباید افتاب پرست باشه باید خودش باشه و بیاحترامی نکنه حالا اینکه دیگران خوششون میاد از عقیدش یا نه به خودشون مربوطه